успішної роботи
реалізовано компанією
найкращих підприємств
Львівської області
Кожен проект - унікальний.
І зважаючи на це, ми зважуємо усі вхідні дані проекту перед тим, як прийняти рішення, яким саме шляхом рухатись.
Правильний розподіл ресурсів для досягнення цілей - ще на етапі планування можна уникнути більшості підводних каменів проекту. Великий досвід команди дозволяє планувати роботи над кожним проектом правильно.
Ми підходимо до етапу розробки максимально прискіпливо. Адже часто у нас просто немає права на помилку.
Це наслідок усіх попередніх етапів. Якісно та вчасно виконана робота, професійний підхід до проектів та виправдання очікувань. Ось чого чекає від нас замовник. І це саме те, що ми йому надаємо.
Щоб будинок вийшов міцним та довговічним, важливо не лише підібрати якісні матеріали, а й правильно організувати фундамент. Дачі й багатоповерхівки нерідко зводять на пальових конструкціях. Подібний фундамент здатний витримати дуже великі навантаження. Він скорочує тривалість загальнобудівельних робіт і створює суттєву економію. Чим менше навантаження на ґрунт, тим менші ризики руйнування споруди.
Фундаменти на палях, в обов’язковому порядку, використовуються в процесі будівництва будинків на нестійкому ґрунті чи у місцях, де існує вірогідність підтоплення. До них зазвичай відносять рослинні, піщано-глинисті та торф’яні землі. Складність будівельних робіт при цьому не має значення.
Технологія будівництва фундаменту на палях рідко передбачає можливість організації підвалу або ж цокольного поверху. Це може виглядати, як недолік і, як перевага, адже супроводжується значною економією матеріалів і гарантує відчутно менший рівень витрат на майбутню експлуатацію.
Якою ж має бути глибина свердловини? Цей показник варіює. Він залежить від розміру паль, характеристик ґрунту та величини навантаження. Шнекове буріння не деформує землю та не створює вібрації. Його проводять за будь-яких умов, навіть в районах з великою щільністю забудов, та бурова установка може пробивати поверхню кількома методами.
Шнековий бур оптимально підходить для роботи з нещільними ґрунтами. Спеціальна рідина дозволяє зміцнити стінки свердловин під палі. У кожну з них будуть встановлені палі:
Фундамент на палях можна організувати одним із 3 способів. Забивна методика полягає у використанні залізобетонних чи металевих паль, зроблених на заводі. Їх занурюють у землю без попереднього буріння свердловин під палі. Звісно, підвал у такому випадку не облаштуєш.
При використанні набивного способу палі роблять безпосередньо в місці монтажу. У цьому випадку не обійтися без свердловини. Її заповнюють матеріалом, який і формує палю. Технологія дозволяє економити на залізобетоні, адже не спричиняє перевитрат, як буває при використанні забивного методу, коли занурюються палі довжини більшої, ніж необхідно. Верхні частини елементів зрізають. Розмір відходів становить 5-20%.
Набивні палі відмінно підходять для реконструкції та ремонту. Вони не бояться корозії, дуже довговічні. Тривалість експлуатації складає близько 100 років. Крім того, палі не руйнують ґрунт, навіть дуже м’який. Хоча й у набивного методу є свої недоліки. Він підходить для низьких цегляних будинків і не передбачає наявність підвалу.
Буріння під ґрунтові палі складається фактично з тих же робіт, котрі передбачені набивною методикою, але свердловини заповнюють ґрунтом. Його дуже щільно утрамбовують. Такий варіант гарантує відчутну економію.
Після вивчення особливостей ґрунту та визначення глибини залягання твердого ґрунту, нашими фахівцями у відповідній точці встановлюється ямобур або інше устаткування. Після цього розпочинається процес буріння свердловин під палі, встановлюється обсадна труба, з якої виймається сипкий ґрунт. Коли свердловина готова, в неї встановлюється армокаркас і її порожнина заповнюється бетонним розчином. Також нашими фахівцями пропонується буріння під буронабивні палі. В даному випадку використовуються методики віброзанурення, витіснювального буріння, застосування порожнистих шнеків, а також із використанням гвинтових паль. У першому випадку, свердловина може сягати великої глибини і утворюється за рахунок різниці ходу між обсадною трубою і буровим шнеком. При витіснювальному бурінні, процеси виймання ґрунту та заповнення свердловини бетоном відбуваються одночасно, занурення армуючого каркасу є заключним етапом. Цей спосіб вважається швидким, однак не розрахований на велику глибину. При використанні гвинтових паль не потрібна попередня обробка ділянки та бетонування, але даний метод має обмеження глибини до 35 метрів.
Залежно від потреб вашого будівництва, ми виконаємо необхідні підготовчі та бурові роботи будь-якої складності.
ПП «ГЕОБУРПРОЕКТ» пропонує ефективне і доступне – шнекове буріння під палі. Ціна робіт формується відповідно до обсягу робіт та особливостей освоєння ділянки. Вона стартує від 350 грн за метр. Звісно, вартість варіює, адже ґрунт не буває ідентичним. Умови будівництва та проекти також дуже різняться, відповідно, визначення ціни стає справою індивідуальною.
Щороку все більше людей встановлює в своїх садибах теплові насоси. Оскільки на глибині понад 2 м, температура завжди складає 5-8 градусів, існує можливість використання тепла зі свердловини. Глибина буріння свердловин під теплові насоси складає переважно 40-60 м, в окремих випадках – до 200 м. Глибина залежить від метражу приміщення і потреб споруди в теплі, а також – від потужності теплового насоса. У бурову свердловину діаметром 120-190 мм встановлюється U-подібний колектор та заповнюється спеціальною рідиною, яка забезпечує найкращу теплопередачу.
У наші послуги входить:
79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12
тел:
095 - 17 - 87 - 994
097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
063 - 169 - 36 - 00
e-mail:
geoburproekt@ukr.net