ГЕОБУРПРОЕКТ - ЦЕ:

10 років

успішної роботи

50+ проектів

реалізовано компанією

в ТОП - 10

найкращих підприємств
Львівської області

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1.
Стратегія

Кожен проект - унікальний.
І зважаючи на це, ми зважуємо усі вхідні дані проекту перед тим, як прийняти рішення, яким саме шляхом рухатись.

2.
Планування

Правильний розподіл ресурсів для досягнення цілей - ще на етапі планування можна уникнути більшості підводних каменів проекту. Великий досвід команди дозволяє планувати роботи над кожним проектом правильно.

3.
Розробка

Ми підходимо до етапу розробки максимально прискіпливо. Адже часто у нас просто немає права на помилку.

4.
Результат

Це наслідок усіх попередніх етапів. Якісно та вчасно виконана робота, професійний підхід до проектів та виправдання очікувань. Ось чого чекає від нас замовник. І це саме те, що ми йому надаємо.

НАШІ КЛІЄНТИ

client
client
client
client
client
client

Буріння нафтових і газових свердловин

Найбільш складним і трудомістким видом буріння є буріння нафтових і газових глибинних свердловин спеціальними буровими установками, які потребують допуск екологічних відомств. Наша компанія пропонує професійне буріння нафтових і газових свердловин на найвигідніших умовах.

Буріння свердловин на газ і нафту.

Буріння газових свердловин

З моменту появи перших свердловин з видобутку нафти в середині 19 століття в США, технологія проведення таких робіт зазнала цілий ряд змін і модернізацій. Сучасний процес буріння зобов’язаний своїм принципом відкриття німецького інженера Ейгаузена і його послідовникам. Саме вони першими запровадили ідею вільно падаючого бура з наступним промиванням свердловини водою. У першій половині 20 століття в СРСР був запатентований метод похило-спрямованого буріння. Ця подія стала початком епохи видобутку нафти на морських глибинах.
Сьогодні існує кілька ознак, за якими класифікується буріння газових свердловин і свердловин для нафти. Залежно від глибини родовища роботи поділяються на такі види:

  • дрібне – до 1500 м,
  • середньої глибини – до 4500 м,
  • глибоке – до 6000 м,
  • надглибоке – свердловина понад 6000 м.

Крім того, існує класифікація свердловин для нафти і газу за їх призначенням. Тут можна виділити наступні типи:

Структурно-пошукові та розвідувальні.

Даний тип не вимагає спеціального обладнання всередині свердловини. Він необхідний для початкового вивчення родовища і грунтових особливостей.

Видобувні.

Цей тип має на увазі цілий ряд підкатегорій. До них відносяться оціночні, нагнітальні, параметричні і спостережні свердловини. Всі вони складають видобувне буріння (нафта газ), яке є основною метою проведених робіт.

Контрольні.

Цей різновид призначена для проведення спостережень за змінами в насиченості газонафтового пласта.

Газовий та нафтовий видобуток. Технологія проведення робіт

Існує кілька способів буріння нафтових і газових свердловин. Однак в Україні застосовується тільки один з них, обертальний, про який і піде мова далі.

Залежно від призначення свердловини, її глибини і специфіки грунту, буріння (нафта і газ) може мати свої особливості. Однак загальна схема проведення робіт, за винятком структурно-пошукових свердловин, є наступною:

Створення поглиблення за допомогою обертового бура, який руйнує породи. У сучасному бурінні застосовується два види бурів – роторні і турбобури. Вони відрізняються тим, що ротор знаходиться на поверхні, обертаючи долото за допомогою колони труб. У той же час, таке обладнання як турбобур встановлюється безпосередньо над долотом, заглиблюючись в грунт у міру буріння.

Видалення вибуренной породи з отвору свердловини, що здійснюється потужним струменем спеціального бурового розчину. Рідше для видалення породи використовується газ (буріння з продувкою).

Обсадка стовбура свердловини трубами в міру поглиблення. Цей вид робіт необхідний для зміцнення стін свердловини, а також для відділення нафто або газових ресурсів від води. В даному випадку для з’єднання труб використовуються різьбові муфти і замки. Якщо ж глибина свердловини досить велика, застосовуються безперервні гнучкі труби, які намотуються на барабан.

Паралельно з основним процесом буріння відбувається приготування розчину для промивання, відбір керна, а також виклик припливу нафти (газу) в свердловину.

Досягнення заданої глибини з подальшим цементуванням експлуатаційної колони, під якою мається на увазі нижня остання труба.

Випробувальні роботи, що дозволяють виявити і виправити недоліки. Проведення першого тестового запуску свердловини здійснюється під наглядом фахівців, що мають доступ до таких досліджень. В процесі виконання цих робіт контролюються всі функції установки, фіксуються параметри її ефективності і можливі відхилення від норм. На основі результатів цього випробування складається планування роботи свердловини.

Здача об’єкту замовнику з наданням всієї необхідної документації.

Інші послуги компанії, що можуть вас зацікавити

контакти

пп "геобурпроект"

79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12

тел:

095 - 17 - 87 - 994
097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
063 - 169 - 36 - 00

e-mail:

geoburproekt@ukr.net

маєте запитання?